Wooooow! Intranet Banku Spółdzielczego we Wschowie w TOP10 na świecie!

To się nazywa świetna passa! Po ubiegłorocznej nagrodzie Silver Award w australijskim konkursie “Intranet i Cyfrowe Miejsce Pracy” Bank Spółdzielczy we Wschowie otrzymuje kolejne wyróżnienie! Trafił do 10 najlepszych intranetów świata! Wielkie gratulacje!

Amerykańska firma Nielsen Norman Group, od 20 lat organizująca konkurs na najlepsze rozwiązania intranetowe, ogłosiła światowy TOP10, w którym znalazł się intranet Banku Spółdzielczego we Wschowie.

Nielsen Norman Group prezentuje swoją coroczną listę dziesięciu najdoskonalszych platform intranetowych, obejmujących swoim zasięgiem wszystkie zespoły, osoby i narzędzia dostępne w firmie, niezależnie od jej wielkości.

W kryteriach oceny konkursowej najwyżej ocenianymi elementami intranetu jest między innymi sposób prezentowania spójnej informacji, która dociera do wszystkich pracowników, przypominając im o mocnych stronach każdego zespołu i ułatwiając współpracę, dostępność do danych, sprawność zarządzania personelem i zadaniami, wdrażanie innowacji i kultury cyfrowej wśród pracowników, poprawa wydajności i upowszechnianie wiedzy na wszystkich szczeblach struktury.

W tegorocznej edycji oprócz Banku Spółdzielczego we Wschowie wyróżniono zaledwie trzy firmy z Europy – Holding Angelini z Włoch, Wellcome Trust i Barclays z Wielkiej Brytanii. Na liście wyróżnionych obok Banku Spółdzielczego we Wschowie znalazł się także intranet Organizacji Narodów Zjednoczonych!

Bank Spółdzielczy we Wschowie zbudował własną, wewnętrzną platformę komunikacji, której ideą było usprawnienie procesów biznesowych oraz zbudowanie narzędzia ułatwiającego zarządzanie personelem i jego pracą. Intranet zawiera wiele aplikacji i narzędzi wspierających codzienne funkcjonowanie Banku, wymianę informacji i danych.

[BJ]

Foto: Leopold Böttcher z Pixabay 

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.