Generali

Generali dla oszczędnych: tankuj taniej!

To jest dobra oferta. Jeśli akurat musisz aktualizować ubezpieczenie AC lub OC i szukasz atrakcyjnego ubezpieczyciela, oferta Generalni brzmi całkiem przekonująco. Kierowcy posiadający w Generali ubezpieczenie AC lub OC mogą korzystać ze zniżek na paliwo, myjnię oraz ofertę gastronomiczną na stacjach Circle K.

Rabat od Generali w wysokości 10 gr na 1 litrze paliwa obowiązuje w przypadku oleju napędowego miles diesel, benzyny miles 95 i SupraGas. 15 gr/l zaoszczędzą kierowcy tankujący olej napędowy milesPLUS diesel, benzynę milesPLUS 98 i milesPLUS 95.

Dodatkowo klienci Generali będą mogli skorzystać z 50% rabatu na dowolne programy myjni samochodowych na stacjach Circle K. Zniżki obejmują również ofertę gastronomiczną. Kierowcy otrzymują 50% rabatu na gorące napoje oraz 25% na Hot Dogi, zapiekanki i wiele więcej.

Aby aktywować rabaty w Circle K należy zarejestrować się na stronie rabaty.generali.pl. Następnie wybrać ofertę Circle K, a po zapoznaniu się z Regulaminem aktywować ofertę. Kolejnym krokiem jest rejestracja lub logowanie w programie EXTRA Club oraz wybranie karty, do której zostaną dodane rabaty. Podczas wizyty na stacji, przed dokonaniem płatności, należy przekazać pracownikowi kartę do zeskanowania.

Oferty Circle K zostaną aktywowane na karcie przypisanej do konta EXTRA Club w ciągu maksymalnie 24H od aktywacji. Do każdego ubezpieczenia komunikacyjnego można dodać jedną kartę. Warto mieć na uwadze, że rabaty nie łączą się z innymi promocjami.

Program Rabatowy Generali dedykowany jest wszystkim klientom Generali z aktywną polisą. W jego ramach klienci mogą otrzymać zniżki na produkty lub usługi partnerów, którzy są dopasowani do rodzaju posiadanego przez nich ubezpieczenia.

Partnerami Programu Rabatowego są m.in. Inter Cars, Philips, Kodano Optyk, publio.pl i Drogerie Natura.

Lista stacji biorących udział w promocji, a także szczegóły promocji i regulaminy dostępne są na stronie rabaty.generali.pl

[TP]

POLECAMY RÓWNIEŻ: Jak oszczędzać energię?

Foto: Jiří Fröhlich z Pixabay 

Podziel się:
Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarza jest w tej chwili niedostępny.