Provident

Provident i AXA świętują 1,5 mln umów ubezpieczenia

Provident Polska oraz firma ubezpieczeniowa AXA podsumowują dotychczasową współpracę, w ramach której zawarto 1,5 mln umów ubezpieczenia z klientami Providenta. Z tej okazji na początku marca obie firmy ruszają ze wspólną kampanią wizerunkową.

Wspólny spot Providenta i AXA utrzymany jest w rodzinnym klimacie, charakterystycznym dla reklam pożyczkodawcy. Krótki film przedstawia występ szkolny, który oglądają dumni rodzice. W kampanii firmy komunikują sukces swojej współpracy – oferty ubezpieczeń, które obejmują ochroną klienta.

Provident i AXA mają już 1,5 mln umów

Popularność oferty, w ramach której zawarto już 1,5 mln umów ubezpieczenia, świadczy o właściwym rozpoznaniu potrzeb klientów. W nowej kampanii Provident i AXA dziękują klientom za zaufanie, jakim obdarzyli obie firmy.

– Ciągle wzbogacamy naszą ofertę w oparciu o sugestie naszych klientów. Odpowiadając na ich potrzeby, wspólnie z firmą AXA opracowaliśmy ofertę ubezpieczeń – podkreśla Katarzyna Szerling, Dyrektor ds. Marketingu w Provident Polska – Produkt cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. Od początku współpracy zawarto 1,5 mln umów ubezpieczenia z klientami Providenta.

Provident współpracuje z AXA od 2014 roku. Współdziałanie biznesowe obu firm to nie tylko oferta ubezpieczeń, ale także wspólne projekty kulturalne. W ubiegłym roku Provident i AXA zaangażowały się w organizację najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce –  „Kino Letnie Sopot-Zakopane”. 2020 rok firmy rozpoczęły kolejnym przedsięwzięciem. „Plan na kino”. To objazdowy projekt, który docelowo odwiedzi 100 polskich miejscowości.

–  W relacji z Providentem liczy się dla nas przede wszystkim możliwość długofalowej współpracy i pewność, że jakość sprzedaży oraz obsługa klientów są na najwyższym poziomie. To, że z naszych ubezpieczeń korzysta tak wielu klientów jest bardzo dużym sukcesem i zachęca do ciągłego rozwoju oferty. Nowości zaczniemy testować w najbliższych miesiącach – mówi Artur Kozak, dyrektor departamentu rozwoju oferty i wdrożeń w AXA.

* * *

Provident Polska SA jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF) notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. IPF działa w 11 krajach na całym świecie. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych.

Provident Polska dociera do wszystkich grup klientów i oferuje różnorodne produkty: pożyczkę konsumencką dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą, a także pożyczkę dla firm.

[TP]

POLECAMY RÓWNIEŻ: Jak kupić tańszą polisę?

Foto: Provident

Podziel się:
Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarza jest w tej chwili niedostępny.