New Holland wyprzedaje ciągniki z rocznika 2019!

Na przełomie roku nie tylko dealerzy samochodów osobowych zaczynają swoje promocje z obniżkami cen samochodów. Z wyprzedażą pośpieszyła również marka New Holland, oferując ciągniki z rocznika 2019 po bardzo atrakcyjnych cenach.

To jednak nie jest koniec dobrych informacji. Ciągniki można nabywać w ramach finansowania fabrycznego 0% na okres 3 lat. Ochronę serwisową na wybrane modele wydłużono do 36 miesięcy. Akcja obejmuje ponad 150 różnych modeli, w tym również nowości produktowe takie jak ciągniki z serii T5 Auto Command oraz T6 z silnikami 6-cylindrowymi.

Nowości New Holland

T5 Auto Command to zupełnie nowa seria, której do tej pory nie było w ofercie ciągnikowej New Holland. Traktor zaprezentowano w Polsce po raz pierwszy w marcu 2019 roku. Wyposażono go między innymi w kabinę z niskim profilem dachu. Normę emisji spalin Stage V pomaga mu spełniać układ Hi-ESCR2, czyli najnowszy system wtrysku preparatu AdBlue do gazów wydechowych.

Ciągnik ten z silnikami o mocy od 110 do 140 KM może mieć zamontowaną bezstopniową przekładnię CVT.  Ta seria ciągników została stworzona głównie z myślą o  klientach, którzy potrzebują wszechstronnego i niezwykle zwrotnego ciągnika. Ciągnik świetnie spisuje się w przypadku  prac zielonkowych związanych z przygotowaniem paszy dla bydła.Jest idealny do prac z ładowaczem czołowym (wysoka przednia szyba z przeszklonym panelem dachowym) precyzyjnych prac związanych z  nawożeniem i ochroną roślin.

Wśród nowości ciągnikowych New Holland pojawiają się jeszcze  modele T6.160 Electro Command oraz T6.180 Dynamic Command. Oba posiadają 6-cylindrowy silnik, NEF o pojemności 6,7 l. Klasyfikują się w średniej klasie wielkości ciągników z rozstawem osi 2,64 m oraz masą własną 5,5 tony, a więc nie są to duże ciągniki.

Jeżeli ktoś potrzebuje wysokiego momentu obrotowego, aż 700 Nm przy 1500 obr/min. i zapasu mocy, przy czym moc nominalna wynosi jedynie 135 KM i stanowi najniższą dostępną moc dla silnika 6-cio cylindrowego na rynku, to T6.160 może okazać się idealną maszyną jako główny ciągnik w średniej wielkości gospodarstw rolnych, gdzie warunki glebowe są wymagające i trudne w uprawie. Dodatkowo T6.160 w naszej wyprzedażowej ofercie do końca 2019 roku jest jednym z modeli objętych wydłużoną ochroną serwisową do 3 lat, z której każdy klient może skorzystać.

Akcję sprzedaży promocyjnej prowadzą wszyscy dealerzy marki New Holland w naszym kraju. Potrwa ona do końca 2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: materiały prasowe New Holland

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.