Małe sprzęty AGD

Masz małe mieszkanko? Szukaj kompaktowych urządzeń AGD

Projekty mniejszych mieszkań potrafią zaskoczyć tym, jak bardzo są przemyślane. Mieści się w nich wszystko, co niezbędne pozostawiając pole do ciekawych aranżacji.  Na niewielkiej przestrzeni staramy się zmieścić cały nasz świat, nie rezygnując przy tym z wygody i komfortu.

Można z rozmachem urządzić nawet małe mieszkanko, mając rozpoznanie w ofercie sprzętów AGD o mniejszych gabarytach.

Kuchnia otwarta na salon

W małych mieszkaniach najczęściej możemy się spotkać z kuchnią otwartą na salon. Dobór urządzeń AGD do tego typu pomieszczeń musi być przemyślany, bowiem powinny one współgrać stylistycznie z częścią wypoczynkową.

Dobrym rozwiązaniem będą urządzenia do zabudowy, np. zmywarka Samsung DW50R4050BB o szerokości 45 cm. Urządzenie jest ciche (pracuje na poziomie 46 db), dzięki czemu możemy je uruchomić o każdej porze dnia bez obaw o hałas w całym mieszkaniu.

W aneksie kuchennym ważne jest także umiejscowienie lodówki. Koreański producent posiada linię Kitchen Fit do częściowej zabudowy, która pozwala na idealne dopasowanie sprzętu do kuchennego wyposażenia bez ryzyka odstawania krawędzi urządzenia od mebli.

Pozwoli to zachować spójność stylistyczną i cieszyć się innowacyjnymi funkcjami lodówki, takimi jak technologia Twin Cooling Plus, która umożliwia niezależną pracę komór chłodziarki i zamrażarki. Gwarantuje to optymalne chłodzenie i utrzymanie wilgotności w każdej z komór oraz zapobiega mieszaniu się zapachów.

Pralka – w kuchni czy w łazience?

Bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami posiadania pralki w łazience czy w kuchni, mały metraż wymaga wyboru kompaktowego modelu. Pralka w kuchni to często wynik braku przestrzeni w łazience lub po prostu wygoda – dzięki temu mamy wszystkie sprzęty domowe w jednym miejscu.

Mitem jest, że węższe pralki mają małą pojemność czy nie posiadają wszystkich niezbędnych funkcji, które pomagają dbać o ubrania. Koreańczycy stworzyli modele pralek oraz pralko-suszarek z uwielbianymi przez użytkowników technologiami, takimi jak dodatkowe drzwi AddWash, dzięki którym na dowolnym etapie prania dodamy spodnie, koszulki czy skarpetki.

Modele slim w portfolio Samsung mają aż do 8 kg załadunku, dzięki czemu możemy wyprać więcej rzeczy za jednym razem. Producent wyposażył je w technologię EcoBubble, dzięki której woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem właściwego prania wnikając głęboko w tkaniny i zmiękczając zabrudzenia. Pozwala to na skuteczne pranie w niskich temperaturach.

Zarówno posiadacze małych łazienek, jak i fani trzymania pralki w kuchni mogą wybrać urządzenie, które nie zajmie wiele miejsca i doskonale zadba o czystość ubrań i skutecznie je wysuszy.

Mały metraż mieszkania nie oznacza rezygnacji ze sprzętów wyposażonych w najnowsze i najskuteczniejsze technologie ułatwiające codzienne obowiązki. Sprzęty AGD w wersji slim to oszczędność miejsca przy zachowaniu tej samej wydajności i efektywności charakterystycznej dla urządzeń o tradycyjnych gabarytach.

[BJ]

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kupujemy coraz większe telewizory

Źródło: Samsung

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.