Cześć, tu kino! Ale fajna akcja!

Provident i AXA ponownie zapraszają na wysokiej jakości projekcje filmowe. Tym razem wraz z kinem objazdowym odwiedzą widzów w miejscowościach, w których na co dzień nie ma kin.

“Plan na kino” to kolejne wspólne przedsięwzięcie kulturalne zorganizowane przez Outdoor Cinema w partnerstwie z firmą pożyczkową Provident Polska oraz firmą ubezpieczeniową AXA. To objazdowy projekt, który docelowo odwiedzi ponad 100 polskich miejscowości.

Dzięki współpracy partnerów i organizatora latem ubiegłego roku Polacy mogli realizować filmowe plany podczas najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce, popularnego „Kina Letniego Sopot – Zakopane”. Przez 62 dni widzowie oglądali najlepsze filmy w popularnych polskich kurortach.

–  Plan na kino to kolejny projekt, w który angażujemy się wspólnie z firmą ubezpieczeniową AXA. Współpraca przy festiwalu Kino Letnie Sopot-Zakopane zakończyła się dużym sukcesem. W minione wakacje ponad 100 tys. widzów obejrzało ponad 100 projekcji filmowych. Jesteśmy przekonani, że kino objazdowe, dzięki aktualnemu repertuarowi, będzie cieszyło się zainteresowaniem wielbicieli dobrego kina – mówi Andrzej Zackiewicz, dyrektor Departamentu Rozwoju Marki i Sprzedaży w Kanałach Marketingowych w Provident Polska.

Cześć, tu kino w Twojej miejscowości

Kino objazdowe wyruszy w 9 tras filmowych. Pierwsza z nich zainaugurowana została już 17 stycznia i obejmuje 41 miejscowości, w których nie ma czynnego kina. Filmowe seanse odbędą się m.in. w Szczytnie, Wolsztynie, Nidzicy, Lidzbarku, Przasnyszu i Kamieniu Pomorskim.

–  Projekt “Plan na kino” dotrze przede wszystkim do mniejszych miejscowości, w których brakuje kina. Utrudnia to mieszkańcom dostęp do aktualnych i popularnych premier – dodaje Agnieszka Durst-Wilczyńska, dyrektor Departamentu Marki i Mediów Społecznościowych AXA. – Pierwsza trasa objazdowego kina rusza w gorącym okresie nagród filmowych, co zachęca do realizowania kulturalnych planów noworocznych.

Nowości filmowe, często już w dniu premiery, będzie można oglądać w lokalnych salach, które dzięki zastosowanej technologii, zapewnią najwyższą jakość projekcji. W całym 2020 roku Plan na kino obejmie 200 dni projekcyjnych w 100 miejscowościach. Podczas ponad 1000 seansów widzowie obejrzą ponad 50 premierowych filmów.

Chętni, którzy chcą skorzystać z bogatego repertuaru, już teraz mogą zaplanować wizytę w kinie. Przedsprzedaż biletów odbywa się na stronie www.plannakino.pl/kup_bilet. W przypadku spontanicznej decyzji o filmowym wieczorze, będzie można kupić je także w kasie kina bezpośrednio przed seansem. Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, osobom w wieku 60+, rodzinom i opiekunom z dziećmi. W dni robocze kino zaprasza również grupy zorganizowane, w tym szkoły. Bilet grupowy w specjalnej cenie można kupić tylko w kasie kina po wcześniej rezerwacji telefonicznej pod numerem (22) 357 78 00.

[BJ]

Źródło: Provident/AXA

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.