Czerska Karta Seniora_1

Czerska Karta Seniora: dobry przykład dla gmin i banków

W gminie Czersk uruchomiono świetną akcję: program cenowych obniżek dla seniorów. Dołączyło już do niego ponad 800 osób w wieku 60+, które mogą korzystać z rabatów w ponad 20 lokalnych sklepach i zakładach usługowych. A ostatnio – także w lokalnym Banku Spółdzielczym.

Do akcji zainicjowanej przez burmistrza Czerska dołączyła już spora grupa przedsiębiorców. Posiadaczom Czerskiej Karty Seniora przysługują zniżki w zakładzie fryzjerskim, u kosmetyczki i rehabilitanta, w restauracji, kawiarni i sklepie Lewiatan.

Zniżki bywają spore, sięgają nawet (jak w restauracji rybnej „Złoty Karaś”) 15 procent. Taniej można kupić wyroby cukiernicze, skorzystać z lokalnych usług, a od niedawna – z preferencyjnych warunków kredytowych w lokalnym Banku Spółdzielczym. Jego prezes, Katarzyna Światowa, podpisała umowę przyłączającą bank do programu Czerskiej Karty Seniora:

Bank Spółdzielczy Czersk

Wszystkie osoby posiadające Czerską Kartę Seniora mogą udać się do Banku Spółdzielczego w Czersku i uzyskać kredyt na preferencyjnych warunkach. Zgodnie z warunkami partnerstwa, beneficjenci programu będą mogli zaciągać pożyczki bez prowizji. To bardzo cenne wsparcie. Szczególnie dla osób starszych. W gminie Czersk z programu korzysta już ponad 800 osób!

[TP]

Źródło: UM Czersk

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.