Bank Spółdzielczy w Toruniu wspiera udziałowców

Trzy bezpłatne porady prawne w ciągu roku. Wystarczy być członkiem banku! Jedyny warunek – zgłoszenia trzeba dokonać przed 17 stycznia 2020 roku.

Zważywszy na cenniki obowiązujące w kancelariach prawnych, taka pomoc dla udziałowców ze strony banku spółdzielczego zasługuje na szczególną uwagę. To jest bardzo dobra oferta nie tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą! Tak się wspiera udziałowców w Toruniu!

Bank spółdzielczy wspiera udziałowców… czynnie

Codzienną współpracę z udziałowcami banków spółdzielczych można kształtować na wiele sposobów. W Polsce, za sprawą odległego od realiów rynkowych państwowego regulatora, lista formalnych profitów dla czynnych uczestników bankowości spółdzielczej jest bardzo krótka. Nic zatem dziwnego, że banki myślące o swojej przyszłości i poszerzeniu bazy członkowskiej myślą o relacjach z udziałowcami bardzo kreatywnie i roztropnie zarazem.

W toruńskim Banku Spółdzielczym postanowili uhonorować udziałowców udostępnieniem cyklu bezpłatnych porad prawnych. Każdy udziałowiec może z nich skorzystać trzy razy w roku:

 

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, wystarczy przed 17 stycznia 2020 roku dokonać zgłoszenia pod nr telefonu +48797339743.

 

Pierwsze spotkanie z prawnikami przewidziano już na 22 stycznia 2020 roku. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy z członków BS w Toruniu będzie mógł skorzystać trzykrotnie z usług najlepszych toruńskich prawników.

Najlepsze praktyki

O przywilejach, prawach i zasadach członkostwa w Banku Spółdzielczym w Toruniu bankowcy informują na swojej stronie internetowej. Możesz mieć realny wpływ na działalność banku. Możesz być wybrany do organów nadzorczych, korzystać z zysków banku i wspierać lokalne inicjatywy. Wiele banków wspiera udziałowców na różne sposoby, ale pomysł z Torunia z pewnością zasługuje na powielenie!

O potrzebie podobnych działań pisaliśmy już w Lokalnym Banku w listopadzie, apelując o poszerzanie listy benefitów i zwiększanie aktywności, której skutkiem byłoby poszerzenie liczby udziałowców polskich banków spółdzielczych.

Zarząd BS Toruń świetnie rozumie tę powinność, wzorując się na przykładach bankowości spółdzielczej w Europie. Są kraje (Finlandia, Niemcy, Austria, Francja), w których członkami banków spółdzielczych są miliony obywateli. W samej Finlandii udziałowcy banków spółdzielczych to ponad 34 procent dorosłych mieszkańców kraju…

[JP]

Foto: Gerd Altmann z Pixabay 

Podziel się:
Brak komentarzy

Niestety, formularz komentarza jest w tej chwili niedostępny.