6 miesięcy gratis z Amazon Prime Video w sieci Play

Klienci operatora sieci komórkowej Play – nowi i przedłużający umowę – mogą już korzystać z 6-miesięcznej oferty dostępu do nowej usługi Amazon Prime Video.

Promocja obejmuje możliwość korzystania z bogatej biblioteki filmów i seriali, w tym wszystkich produkcji własnych Amazon Originals.

Platforma Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD. Wśród produkcji oryginalnych serwisu, można znaleźć takie tytuły jak „Wspaniała Pani Maisel”, „The Boys”, „Tom Clancy’s Jack Ryan”. Jest także „Człowiek z Wysokiego Zamku” i jeden z najbardziej znanych „The Grand Tour” – show z Jeremym Clarksonem, Richardem, Hammondem i Jamesem Mayem w rolach głównych.

Po sześciu miesiącach klienci będą mogli nadal korzystać z serwisu za 25 złotych miesięcznie i płacić za niego wygodnie na rachunku Play. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie. Cena obejmuje wszystkie dostępne treści serwisu, także te w jakości 4K. Amazon Prime Video oferuje również możliwość pobrania filmu czy serialu i obejrzenie go bez dostępu do internetu. Z konta można korzystać na trzech różnych urządzeniach jednocześnie.

Serwis Amazona jest dostępny poprzez aplikacje na wybrane smart TV, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na stronie primevideo.com.

Dla kogo ta oferta?

Dostęp do serwisu można aktywować w każdym salonie PLAY, na infolinii w przypadku umów zawieranych telefonicznie oraz w e-shopie przy samodzielnych zakupach internetowych. Po otrzymaniu wiadomości SMS z linkiem aktywacyjnym, użytkownik ma 30 dni na założenie konta w Amazon Prime Video. Podczas zakładania konta klient nie jest zobowiązany do podania numeru karty kredytowej, domyślnie, po okresie promocyjnym, jest uruchamiana płatność za usługę z rachunkiem Play.

Z Amazon Prime Video mogą skorzystać wszyscy abonenci podpisujący nową lub przedłużający dotychczasową umowę. Oferta dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i  biznesowych.

Z dostępu do serwisu Klient może zrezygnować w dowolnym momencie w aplikacji Play24, podczas rozmowy z konsultantem w salonie lub poprzez infolinię.

PLAY jest jedynym operatorem w Polsce, który współpracuje z trzema największymi na świecie serwisami oferującymi filmy i seriale na żądanie: Amazon Prime Video, HBO GO oraz Netflix. Dzięki temu klienci Play mogą cieszyć się wygodnym dostępem do najlepszych filmów i seriali na atrakcyjnych warunkach. Ponadto klienci mogą korzystać z treści dostępnych w bogatej ofercie PLAY NOW, w której operator zapewnia wiele kanałów telewizyjnych, szeroką bibliotekę filmów i programów oraz ponad 500 tytułów na żądanie.

[TP]

POLECAMY RÓWNIEŻ: Netflix rozszerza ofertę

Źródło: Play

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.